Складено список найдешевших та найнадійніших вживаних авто за різними класами

Складено список найдешевших та найнадійніших вживаних авто за різними класами

Тут знайшлося місце для шести моделей.

Купівля вживаного авто - актуальна проблема завжди. Вибрати машину з пробігом не "за всі гроші світу" та ще й досить надійну - це дійсно завдання не з простих.

Так, AutoOboz склав список найдешевших та найнадійніших вживаних авто в різних класах. Зазначимо, що тут знайшлося місце для шести моделей.

Сьогодні ми звикли сприймати корейські автомобілі на рівні європейського масмаркету. Але півтора десятка років тому Hyundai тільки встановлювала свої позиції як шановний глобальний автовиробник. Важливим кроком виявився міський компакт Hyundai i10, що з'явився в 2007 році.

hyundai.com.ua

Якщо потрібен компактний автомобіль, але i10 все-таки малуватий, саме час звернутися до японського автопрому. Honda Civic – те, що потрібно. Тільки не варто економити на обслуговуванні та ремонті незалежно від покоління моделі.

netcarshow

Дивно, але такий складний у технічному плані автомобіль, як гібридний Toyota Prius, виявляється дуже надійною машиною. Хоча тут і ДВЗ, і електромотор, і батарея, і складна трансмісія. Варто окремо виділити модель другої генерації – найнадійніший представник лінійки. Хоча в наших краях машина рідкісна.

Вживаний преміум – не найкраща ідея. Старі машини, які колись були дорогими, втрачають ціну дуже швидко і не тішать надійністю. Потужні і вимогливі до якості палива мотори, любов до дорогих комплектувальних, необхідність частого і уважного обслуговування, велика кількість складної електроніки. Список факторів, які в цьому випадку характеризують надійність вживаних преміальних машин, можна продовжувати до нескінченності.

Цікаво, що кросовер Lexus RX виживає частіше за своїх суперників. Добре оснащений, дуже якісний і дійсно надійний автомобіль. Однак така репутація часто "розслаблює" колишніх власників, тому під час вибору будьте дуже уважні – деякі автомобілісти нехтують якісним обслуговуванням, що обов'язково позначиться на стані японського кросовера.

Якщо потрібен ще більш міцний варіант для бездоріжжя, доведеться пожертвувати преміальним оснащенням. Воно й на краще – буде менше поломок. А Suzuki Jimny взагалі рідко приносить проблеми. Простий рамний позашляховик.

newspress.co.uk

Варто також звернути увагу на родстер Mazda MX-5. Знову ж, колишній власник цю машину повинен був любити, щоб і вас вона не турбувала частими неполадками.

Раніше британці склали величезний рейтинг найнадійніших вживаних автомобілів до 8 років.

Наступна публікація