Skoda показала ефектні зображення свого спорткара у "вампірському" стилі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Skoda показала ефектні зображення свого спорткара у "вампірському" стилі

skoda-storyboard.com

Ця модель має дійсно дуже суровий вигляд.

Компанія Skoda створила рендерні зображення свого спорткара.

Про це повідомляє пресслужба виробника.

За свою 126-річну історію чеська компанія випустила безліч моделей автомобілів. Одні з них стали бестселерами марки, а інші - були незаслужено забуті. У числі останніх спорткар 110 Super Sport, представлений на Брюссельському автосалоні в 1972 році.

Автомобіль мав нестандартний вигляд для того часу. Він отримав незграбну конструкцію кузова, похилу лінію даху, великі колеса і масивне антикрило. Також увагу привертали шість фар і шістнадцять задніх ліхтарів. У рух машину приводив 1,1-літровий двигун потужністю понад 70 к.с., з яким пізніше збільшили віддачу до 100 к.с. Він міг розвивати максимальну швидкість до 211 км/год. Водночас вага машини становив всього 900 кг.

skoda-storyboard.com

Незважаючи на такі показники, поставити спорткар на конвеєр компанії не вдалося. Єдиною значущою подією для моделі стала участь у фільмі "Ферат Вампір" 1981 року для якої її переробили, надавши більш агресивний вигляд. Саме ця машина і надихнула французького дизайнера на створення чергового рендеру. Він отримав назву Skoda Vampire Mobile.

skoda-storyboard.com

Модель має футуристичний вигляд, водночас в ній чітко проглядаються риси 110 Super Sport. Спорткар отримав кузов з безліччю кутів, граней і виштамповок. У концепцію відмінно вписалися тонкі світлодіодні фари, велике антикрило і аеродинамічні колеса.

Раніше розповідалося про те, що Skoda працює над розробкою нової таємничої моделі.

Наступна публікація