Спека, яка плавить: корейці з Kia показали випробувальний полігон в пустелі

Дата публікації
Перегляди
398
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У середині пустелі Мохаве перевіряють деталі автомобілів на витривалість в умовах високих температур.

Тестовий центр компанії Kia розташовано на північ від Лос-Анжелеса, поруч з базою ВПС і працюючою золотою копальнею. Саме тут, в пустелі Мохаве знаходиться семирічна гарантія на корейські автомобілі, і причина, з якої бренд успішно проходить випробування на надійність.

Британське видання AutoCar розповідає, що на площі в 4300 акрів розташовані 10 тестових треків, включаючи гоночні та позашляхові, а також трек "спеціальної поверхні", який відтворює найгірші дороги в світі. На спеціальних майданчиках відображаються реальні перехрестя, повороти трас, присутні бетонні блоки і соляні ванни. Але найважливішим випробуванням тут є витримування запчастин під високою температурою.

Фото: AutoCar

Окрема площадка вміщує в себе спеціальні столи з кріпленнями і бокси для розміщення окремих частин машини. Їх закріплюють і тримають на сонці у 40-градусній спеці по 12 годин в день. Пристрій за майже два мільйони доларів збирає дані і відправляє їх в центральний офіс компанії в Південній Кореї. Спеціальні бокси оснащені вентиляторами і шторками, оскільки температура в них може досягати 90-110 градусів за Цельсієм. Працівники центру відзначають, що дозують випромінювання, щоб побачити реакцію зразка на зміну температур і отримати шестирічний знос всього за шість місяців.

Фото: AutoCar

Зазначимо, що нещодавно корейці анонсували появу Kia Sportage з гібридною силовою установкою. З її допомогою дизельні версії корейських моделей значно знизять показники шкідливих викидів в атмосферу.

Наступна публікація