Стала відома десятка найнадійніших марок автомобілів на думку водіїв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рейтинг очолюють три японські бренди.

Авторитетне американське видання Consumer Reports опублікувало результати масштабного опитування "Хто робить найнадійніші автомобілі".

Для складення рейтингу журналісти опитали понад 500 тисяч респондентів, йдеться на сайті CR.

Так, більшість опитаних радять не купувати у перший рік випуску нові, або рестайлингові моделі. У таких часто проявляються недоробки інженерів, які усувають уже у наступних серіях. Не купуючи щойно випущену модель, покупець принаймні захищає себе від певних неочікуваних неприємностей.

Автомобілісти усього світу зійшлись у тому, що рейтинг із десяти найнадійніших марок виглядить саме так:

  1. Lexus
  2. Toyota
  3. Mazda
  4. Subaru
  5. Kia
  6. Infiniti
  7. Audi
  8. BMW
  9. MINI
  10. Hyundai

Як неважко помітити, три перших рядки рейтингу займають японські автомобілі. Також в списку присутні дві південнокорейські марки. А ось представників Європи в десятці найкращих всього три. Але і це ще не найгірший варіант: співробітники американського ресурсу Concumer Reports були збентежені відсутністю в десятці найкращих легковиків з США.

Дійсно, найнадійнішу марку "Made in USA" - а саме Ford - в списку можна відшукати лише на 18 місці.

Виробник електрокарів Tesla також у рейтингу, але на 27 місці. Примітно, що найнадійнішим автомобілем компанії назвали найбільш доступний Model 3, а найбільше нарікань викликав електрокросовер Model X. Китайські найменування в списку з трьох десятків марок не виявлені.

Раніше згадувалось, що з’явився антирейтинг машин 2018 року, які розчарували водіїв. Низка автомобілістів скаржаться навіть на одну із моделей Tesla.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції