Стали відомі головні домисли пішоходів, про які не знають водії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пішоходи часто впевнені у своїй повній безпеці на переході і не дивляться у боки.

У Мережі з'явився перелік поширених помилок пішоходів, через які люди часто потрапляють в аварії.

Список опублікували в групі "Київ Автомобільний" у Facebook.

Міф 1. Зелене світло дозволяє переходити вулицю і гарантує повну безпеку.

Насправді можна переходити вулицю на зелений лише переконавшись, що автомобілів немає або вони зупинилися. Тобто спочатку слід подивитися у боки, а вже тільки потім ступати на зебру.

Міф 2. "Зебра" гарантує повну безпеку пішоходу.

Загалом так і повинно бути, але, тим не менш, перед тим як ступати на пішохідний перехід необхідно подивитися у боки для власної ж безпеки. Під час переходу не варто зупинятися, щось піднімати з асфальту або дивитися у смартфон.

Міф 3. Якщо ви бачите водія, то він теж вас помітив.

Насправді водій може не бачити вас. Переконайтеся перед тим, як перетнути проїжджу частину, що водій бачить і пропускає вас.

Міф 4. Водій гарантовано зупиниться на "червоний" або якщо на переході є пішохід.

Насправді, як і в попередньому випадку, водій може вас не помітити. Він може порушувати ПДР і намагатися проїхати на заборонний сигнал світлофора або може повертати, не озираючись у пошуках пішоходів. Тому, перш ніж перетинати проїжджу частину, необхідно знову-таки переконатися у власній безпеці.

Міф 5. Світлий одяг – гарантія того, що вас помітять вночі на дорозі.

Насправді світлий одяг не робить вас видимим вночі. Необхідно мати з собою предмет зі світлоповертальними елементами, щоб "засвітитися" на дорозі. Ще одна важлива порада для руху нічними вулицями — завжди йдіть назустріч руху.

Варто відзначити, що це далеко не всі помилки пішоходів. Разом з тим, не тільки пішоходу треба бути уважним на дорозі, але і водієві в місцях можливого перетину вулиці.

Раніше з'ясувалося, хто більше відволікає водіїв: iPhone або Android. Під час складання такої статистики було опитано понад двох тисяч американських водіїв. У результаті з'ясувалося, що 51% власників смартфонів iPhone пишуть текстові повідомлення за кермом. У користувачів Android ця позначка – 35%.

ВідеоШколяр загинув під колесами маршрутного таксі у Сумах

За попередніми даними, водій намагався об'їхати іншу маршрутку, що стояла біля магазину, як із-за неї несподівано вибіг на дорогу 9-річний хлопчик. Дитина упала прямо під колеса й від отриманих травм загинула на місці аварії .  Кермувальника доправили до лікарні для відібрання аналізів. Згорьований батько ще кілька годин сидів на місці загибелі свого сина.  

Школяр загинув під колесами маршрутного таксі у Сумах

Залиште свій коментар

Вибір редакції