Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі виробники, які очолили світовий авторинок. Рейтинг

Не дивлячись на дизельний скандал Volkswagen Group вдалось відвоювати першість.

Від початку 2018 року продажі легкових автомобілів у світі продовжують невпинно рости. За цей період продано 46,1 мільйон автомобілів, що на 4,6% більше ніж минулоріч.

Третину усіх продаж належать 21 авто-бренду, які об’єднані у три могутні концерни, повідомляє Focus2move.

Безумовним лідером з початку 2018 року, як і попередні два роки, утримується Volkswagen Group, куди входять: Volkswagen, Audi, Bugatti, Skoda, Seat, Lamborghini, Bentley, Porsche. Група продала 5,59 мільйонів автомобілів із приростом відносно 2017 року у 7,2%. Найбільший приріст продаж у концерну був у Південній Кореї та Бразилії, а найбільше падіння – у Мексиці.

Друге місце утримує альянс Renault–Nissan–Mitsubishi із показником 5,16 мільйонів продаж та приростом у 4,7%. До групи входять: Renault, Nissan, Mitsubishi, Dacia, Lada, Infiniti, Datsun, Samsung, CMC, ZNA. Об’єднання ненадовго у лютому-березні отримувало більші продажі ніж Volkswagen Group, але останніми місяцями розрив суттєво збільшився. Найбільші ринки альянсу: Китай, Росія, Бразилія, Індонезія, Аргентина та Таїланд.

Третій найбільший концерн – Toyota Motor Corporation: Toyota, Daihatsu, Lexus та Scion. Об’єднання продало 4,74 мільонів автомобілів із приростом продаж у 3,3%.

Автомобілі, експорт, легкові авто, стоянка_1
Reuters

Далі із значним відривом ідуть концерни:

  • General Motors (4,3 мільйона продаж),
  • Hyundai Group (3,6 мільйона продаж),
  • Ford Motor Company (2,9 мільйона продаж),
  • FCA (2,5 мільйона продаж),
  • Honda Motor Company (2,3 мільйона продаж),
  • PSA (2,28 мільйона продаж)
  • Mercedes-Daimler (1,41 мільйона продаж).

У наведеному звіті враховані показники продажів легкових автомобілів, без врахування автобусів та великогабаритного транспорту. Зазначається, що дані були отримані шляхом аналізу більше ніж трьохсот джерел.

Focus2move
Focus2move

Нагадаємо, що Україна стала рекордсменом із закупівлі старих дизелів з Німеччини. Експорт вживаних дизелів до України тільки з Німеччини виріс на 136 %.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції