Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Subaru приєднається до Uber і Boeing у створенні небесного транспорту

Японські власті планують запустити в небо громадський транспорт вже до 2020 року.

Уряд Японії і зокрема Міністерство економіки провело засідання, на якому зібралися представники промисловості країни, державних установ і приватних компаній. Вони обговорили автомобільну промисловість, розвиток якої йде нарівні з іншими країнами в галузі впровадження нових технологій. Але уряд хоче, щоб країна виділялася на тлі інших держав. Для цього вони планують прискореними темпами розвивати напрямок літаючого транспорту.

"Японія також прагне досягти більш швидких і зручних транспортних послуг для людей і товарів, намагаючись створити нову галузь, яка може бути конкурентоспроможна і прибуткова на світових ринках", - повідомляється в заяві міністерства.

Комерціалізація нового способу пересування повинна бути впроваджена до 2020 року. Для покрокового впровадження нового виду транспорту країні знадобиться продумати безліч деталей таких, як технології і необхідні правила. Для цього в Токіо організують галузевий форум, який називається Public-Private Conference for Future Air Mobility.

Уряд бачить переваги літаючих апаратів у зниженні заторів на дорогах, поліпшення мобільності людей, які живуть у віддалених, гірських районах та ізольованих островах, а також в наданні допомоги в разі стихійних лих. Японці сподіваються намітити дорожню карту для літаючих автомобілів вже до кінця року. Деякі з приватних компаній, які беруть участь, хочуть впровадити такі послуги в 2020-х роках.

Серед компаній, які збираються активно розвивати напрямок, можно побачити Uber Japan, Boeing Japan і Subaru Corp., які вже частково беруть участь у виробництві літаків на додаток до автомобілів. Адже Subaru має в своєму асортименті виробництві вертольотів для японських сил оборони.

Серед інших учасників форму будуть присутні Airbus Japan, Japan Airlines, All Nippon Airways, NEC Corp. і японські виробники безпілотних літальних апаратів, у тому числі один під назвою Cartivator, який прагне побудувати літальний апарат з підтримкою декількох компаній, враховуючи Toyota, Panasonic, Fujitsu, Aisin Seiki і Denso.

Нагадаємо, що нещодавно уряд Японії вже повідомляв про свій намір підготувати законодавчу базу для впровадження літаючого транспорту.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції