Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Polestar 2 планує пустити в серійне виробництво вже 2020 року.

На автосалоні в Женеві дочірня компанія Volvo представила свій перший електрокар Polestar 2, який повинен скласти конкуренцію Tesla Model 3.

Про це повідомляє The Verge.

Автомобіль побудований у кузові п'ятидверний фастбека, який успадкував безліч деталей від спортивного гібрида Polestar 1. Тим не менш в електрокарі реалізовано і безліч інновацій. Так, авто отримало електроніку Android Аuto від Google.

Polestar 2_12
The Verge

Ключовою особливістю Polestar 2 перед попередником варто виділити й ціну. Електрокар буде коштувати від 60 тисяч євро, а з часом вийде і бюджетна модель за 40 тисяч євро. Для порівняння гібрид Polestar коштує близько 155 тисяч євро.

Проте видання зазначає, що ціна не вплинула ні на якість матеріалів, ні на зовнішність самого автомобіля. Polestar 2 залишився розкішним і вірним традиціям бренду.

Polestar 2_13
The Verge

Електрокар отримав запас ходу 500 км на одному заряді, які забезпечує батарея на 78 кВт-год. До сотні авто розганяється менш, ніж за п'ять секунд. Разом з тим це попередні характеристики, які можуть змінитися до моменту випуску.

Старт серійного випуску Polestar 2 запланована тільки на середину 2020 року. Це серйозна проблема для суббренду, бо продажі прямого конкурента в Європі вже стартували, а на модель шведського бренду залишається тільки чекати.

Раніше згадувалося, що Tesla провокує своїх продавців на звільнення. Компанія скасувала бонуси від продажів співробітникам магазинів марки. Це може бути продиктовано тим, що Ілон Маск планує перевести більшість продажу електрокарів марки на онлайн-майданчики. Таку думку поділяють і продавці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції