Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд Японії несподівано вирішив відпустити одіозного екс-главу Nissan

Прокурори не виключають можливості подати апеляцію до суду вищої інстанції.

У четвер, 20 грудня, в Японії Токійський суд постановив не продовжувати термін ув'язнення екс-главі концерну Nissan Карлоса Гона, якого звинувачували в фінансових махінаціях. Незабаром його можуть звільнити.

Адвокати Гона планують подати заявку для його звільнення під заставу, щоб екс-главу випустили вже у п'ятницю, пише AutoNews з посиланням на японську національну телекомпанію NTK.

Прокурори можуть подати апеляцію до суду вищої інстанції або пред'явити інші звинувачення Гону.

Поки що неясно, чи планують правоохоронці оскаржити це рішення. У Токійській окружній прокуратурі сказали, що департамент відповість "відповідним чином".

Суд також прийняв рішення не продовжувати строк тримання під вартою найближчого помічника Гона, Грега Келлі.

Гон і Келлі були затримані 19 листопада у Токіо. Вони заперечують звинувачення у фінансових проступках. Гону було пред'явлено звинувачення у імовірному заниженні доходів протягом п'ятирічного періоду. Він був повторно заарештований 10 грудня за той же імовірний злочин. 10-денний термін утримання під вартою у другій інстанції закінчився 20 грудня.

Очікувалося, що суд продовжить термін утримання під вартою, оскільки надання застави підозрюваним, які наполягають на своїй невинності, є незвичайним явищем у Японії. Не було відразу ясно, якою буде застава, а значить, все ще неясно, чи можливо звільнення Гона або звільнення Келлі.

Загалом скандал струсонув альянс Renault-Nissan-Mitsubishi, а генеральний директор Nissan Хірото Сайкава заявив, що потрібно послабити контроль Renault. При цьому французи не змістили з керівної посади Гону. У той же час Nissan і Mitsubishi прийняли рішення зняти його з посади гендиректора. Японські бренди продовжують наполягати, що Гон припустився певних порушень під час виконання своїх обов'язків.

Також відомо, що чинний гендиректор Nissan Хірото Сайкава їздив 18 грудня до Амстердаму на зустріч між Nissan, Renault і Mitsubishi Motors. Перебуваючи там, він провів переговори один на один з тимчасовим керівником Renault Тьєррі Боллором, які глава Nissan назвав "позитивними" й "продуктивними".

Раніше згадувалося, що в Audi нарешті обрали главу після укладення попередника. Топ-менеджер має досвід роботи в Mercedes-Benz і Volkswagen.

Залиште свій коментар

Вибір редакції