Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розкритикувала українських таксистів і нагадала про пристебнуті ремені безпеки

Пасажирам і водіям таксі варто пам’ятати про особисту безпеку та пристібатись.

В Євросоюзі правила дорожнього руху змушують пристібати ремені безпеки навіть пасажирів таксі. При цьому для таксистів у деяких країнах роблять винятки, щоб вони могли захиститись у разі нападу клієнтів.

Тим не менше вірогідність постраждати у наслідок аварії значно вища, ніж зазнати нападу пасажира, повідомляє в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на сторінці у Facebook.

В Україні ж таксисти часто посилаються на небезпеку нападів клієнтів й інколи взагалі демонтують ремені безпеки і з боку водія, і біля пасажира. Така обставина позбавляє людей можливості пристебнутись навіть за бажання.

Водночас нехтування ременем безпеки водіями таксі суттєво підсилює уявлення людей про те, що ременями користуватись неважливо. Це підкріплюється ще й винятками в європейському законодавстві.

Натомість пристебнуті ремені безпеки – це здорове бажання захиститися, а не прояв недовіри до навичок водія. Навіть найбільш вправні кермувальники не можуть гарантувати 100% безпеки на дорозі.

Часто, як їду в таксі, маю дискусії з водіями щодо ременів безпеки. Один з поширених аргументів не пристібатися — щоби в...

Опубликовано Уляна Супрун Среда, 23 января 2019 г.

Раніше Уляна Супрун уже детально розповідала про необхідність пристібати ремені безпеки та спростувала найпоширеніші міфи про це. Ремені безпеки в автомобілі зменшують ризик смерті на передньому сидінні на 40-50%, а на задньому сидінні — на 25-75%. Така статистика стає ще актуальнішою в період похолодань, коли не всі водії перейшли на зимову гуму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції