Світовий автогігант зробив гучну заяву щодо переходу на електромобілі

Світовий автогігант зробив гучну заяву щодо переходу на електромобілі

Associated Press

У компанії пропонують прискорити розвиток водневих та гібридних технологій.

Компанія Toyota виступила категорично проти переходу на електромобілі.

Про це повідомляє TheNewYorkTimes.

Так, керівництво одного з найбільших у світі автовиробників стверджує, що шкода від електромобілів більша, ніж від машин з двигунами внутрішнього згоряння. Більш того, топ-менеджмент Toyota розкритикував електромобілі та політику США з підтримки електричного транспорту.

Зазначимо, що на підтримку виробників електромобілів влада США хочуть направити 174 мільярдів доларів. Як наслідок, керівництво одного з найбільших в світі виробників автомобілів зустрілося з представниками Конгресу США і різко розкритикували постанову адміністрації Джо Байдена про фінансову підтримку розвитку електричного транспорту.

Головним аргументом японської марки є викиди, які утворюються в результаті генерації електроенергії, небезпечніше для екології, ніж вихлопні гази машин з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Не кажучи вже про значну шкоду, пов’язану з видобутком літію та кобальту і забрудненням, яке викликано утилізацією відпрацьованих батарей. Toyota, своєю чергою, зажадала включити в список фінансової підтримки гібриди й водневі автомобілі.

Японський автовиробник проводить аналогічну політику не тільки в США, але і в інших країнах, в тому числі в Європі, Індії та Японії. Опитані виданням експерти пов'язують це з тим, що Toyota помітно відстає від конкурентів за електрифікацією модельного ряду та ретельно зважує всі ризики, у тому числі екологічні.

Раніше розповідалося про те, що Toyota та Panasonic збираються істотно зменшити вартість батарей.

Наступна публікація