Світовий автовиробник має намір повністю відмовитися від авто з ДВЗ: названо терміни

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
1687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світовий автовиробник має намір повністю відмовитися від авто з ДВЗ: названо терміни

Фото: Associated Press

Від 2022 року він буде випускати вісім "зелених" моделей.

Відомий німецький автовиробник Mercedes-Benz оголосив про повний перехід на електромобілі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Планується, що відмова від ДВЗ і перехід на електромобілі відбудеться вже в 2030 році. Розробка традиційних моторів, що працюють на викопному пальному, завершиться в 2025-м.

Утім, повністю припиняти випуск автомобілів зі звичайними двигунами німецька марка не стане. У країнах, які поки не готові до переходу на електричний транспорт, продовжать продавати машини з двигунами внутрішнього згоряння.

План Mercedes-Benz з електрифікації модельного ряду передбачає появу кількох новинок вже найближчим часом. Першим на ринку з'явиться седан EQE (аналог E-класу) - це станеться вже в 2021 році. Слідом, у 2022-му, дебютують два батарейних кросовера: EQE SUV і EQS SUV, причому заявлена також люксова версія Maybach. Таким чином, вже до кінця 2022 року лінійка електрокарів Mercedes-Benz буде включати вісім моделей, які будуть сходити з конвеєрів семи заводів компанії.

У 2025 році автовиробник представить три нові платформи для електромобілів різних класів: архітектура MB.EA ляже в основу середньорозмірних і великих легкових автомобілів, AMG.EA буде призначена для спортивних автомобілів, а VAN.EA - для комерційного транспорту.

Зазначається, частка електрифікованих моделей (включаючи гібриди) від загального обсягу продажів має досягти 50 відсотків. На розробку електромобілів в найближчі вісім років Daimler AG, якому й належить Mercedes-Benz, має намір інвестувати близько 40 мільярдів євро, водночас кошти на розвиток ДВЗ і гібридних систем вже до 2026 року планується скоротити на 80 відсотків.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Електрокари
Дата публікації
Перегляди
1687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація