Tesla без пояснення причини зупинила поставки однієї зі своїх моделей

Tesla без пояснення причини зупинила поставки однієї зі своїх моделей

Associated Press

Клієнти вже висловили своє обурення.

Компанія Tesla ухвалила рішення призупинити поставки свого флагманського седана Model S Plaid.

Про це повідомляє Electrive.

Зазначається, що кілька покупців Tesla Model S Plaid розповіли про те, що представництво бренду повідомило їм про існуючу "затримку" з поставками нових автомобілів. Водночас у компанії не стали називати причину такого рішення. Відзначивши тільки, що обидві моделі повинні пройти оновлений процес перевірки.

Нові власники чекали ці автомобілі кілька місяців, а після отримання звісток про те, що машини нарешті таки прибули до центрів доставки, з’ясувалося, що Tesla просто не може їх привезти до пунктів призначення. Причини досі не дуже зрозумілі, так як автодилери намагаються виправдатися будь-якими способами. Водночас конкретних термінів отримання машин власникам просто немає.

Раніше Ілон Маск вже пояснював причини затримки виходу Model S Plaid на ринок тим, що компанія має намір упевнитися в безпеці батареї. Однак, зовсім недавно ЗМІ сколихнула звістка про пожежу зовсім новенької Plaid. Не виключено, що подібні "затримки" якраз пов’язані з цим, цілком ймовірно в Tesla вирішили терміново модернізувати випущені автомобілі, щоб не допустити подібних ексцесів в майбутньому. Утім, чому компанія не вирішила за потрібне розповісти це своїм покупцям - залишається загадкою.

Раніше Tesla потрапила під шквал критики через тестування оновленої версії автопілота.

Наступна публікація