Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль перевозили на евакуаторі.

25 лютого у Києві на проспекті Лобановського зняли копію електропікапа Tesla Cybertruck.

Фото опублікувало одразу кілька користувачів в Facebook.

На знімках помітно, що пікап транспортують на евакуаторі на номерах з київською реєстрацією. Водночас копія Cybertruck виконана досить добре, бо на перший погляд автомобіль майже не відрізнити від оригіналу.

Разом з тим є певні відмінності від оригінального електропікапа Tesla. Зокрема, це відмінні рами бічних вікон і колісні арки авто.

Та й навіть якби копію було не відрізнити, то поява в Україні оригінального Tesla Cybertruck майже неможлива, бо авто ще навіть не пустили у виробництво. Тому поява у Києві цього всіма очікуваного авто маловірогідна.

В коментарях до фото припустили, що саме цю копію Cybertruck везли з київського турніру WePlay! з гри Dota-2. Там гравці використовували прототип для виходу команди.

Представлений "Tesla Cybertruck" схожий на оригінал?

Раніше згадувалось, що Ілона Маска зняли на пікапі Tesla посеред Лос-Анджелеса. Електричний пікап їхав дорогою загального користування.

Ребят, новости такие. Увидела TESLA CYBERTRUCK и поговорила с таксистом. Фоллоу ап ниже. Короче. Одинаково плохие все,...

Опубликовано Ганной Калініной Вторник, 25 февраля 2020 г.

Тим часом на дорогах Києва

Опубликовано Тарасом Максимяком Вторник, 25 февраля 2020 г.

 

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції