Tesla хвалиться результатами виробництва за другий квартал 2018 року

Компанія опублікувала офіційні дані про випуск електромобілів за другий квартал цього року.

Автовиробник повідомляє, що випуск Tesla Model 3 склав 28 тисяч електромобілів, що більше ніж виробництво Tesla Model S і Tesla Model X (24 761) разом.

Компанія відмітила, що 50 339 електрокарів, які в сумі було зроблено, фактично показують приріст до 55% в порівнянні з першим кварталом. Крім того, випуск нової моделі збільшився в три рази без шкоди для якості.

"GA4, наша нова лінія General Assembly для Model 3, відповідала за приблизно 20% випуску, до того ж якість цієї лінії була настільки ж гарною, як і наша звичайна лінія GA3. Ми очікуємо, що GA3 поодинці може досягти швидкості виробництва 5 000 електрокарів в тиждень найближчим часом, але GA4 допоміг швидше нам надолужити згаяне, а також допоможе перевищити цей показник", - відзначили в компанії.

Вони так само відзначають, що за минулий тиждень випуск досяг майже сім тисяч одиниць, а офіційно Tesla повідомляє цифру в 6 944 машини. У перспективі вони збираються до кінця серпня довести випуск Tesla Model 3 до кількості 6 тисяч на тиждень.

Покупці нарешті дочекалися свої 28 386 Model 3 і ще 3 892 автомобіля Tesla Model S і Tesla Model X, які роз'їхалися по новим власникам. Ще 420 тисяч електрокарів покупці очікують.

Нагадаємо, що Ілон Маск повідомив про плани з будівництва заводу в Європі. Придбаний нещодавно завод Grohmann Engineering цілком може стати майданчиком для будівництва нового виробництва.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар