Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla хвалиться результатами виробництва за другий квартал 2018 року

Компанія опублікувала офіційні дані про випуск електромобілів за другий квартал цього року.

Автовиробник повідомляє, що випуск Tesla Model 3 склав 28 тисяч електромобілів, що більше ніж виробництво Tesla Model S і Tesla Model X (24 761) разом.

Компанія відмітила, що 50 339 електрокарів, які в сумі було зроблено, фактично показують приріст до 55% в порівнянні з першим кварталом. Крім того, випуск нової моделі збільшився в три рази без шкоди для якості.

"GA4, наша нова лінія General Assembly для Model 3, відповідала за приблизно 20% випуску, до того ж якість цієї лінії була настільки ж гарною, як і наша звичайна лінія GA3. Ми очікуємо, що GA3 поодинці може досягти швидкості виробництва 5 000 електрокарів в тиждень найближчим часом, але GA4 допоміг швидше нам надолужити згаяне, а також допоможе перевищити цей показник", - відзначили в компанії.

Вони так само відзначають, що за минулий тиждень випуск досяг майже сім тисяч одиниць, а офіційно Tesla повідомляє цифру в 6 944 машини. У перспективі вони збираються до кінця серпня довести випуск Tesla Model 3 до кількості 6 тисяч на тиждень.

Покупці нарешті дочекалися свої 28 386 Model 3 і ще 3 892 автомобіля Tesla Model S і Tesla Model X, які роз'їхалися по новим власникам. Ще 420 тисяч електрокарів покупці очікують.

Нагадаємо, що Ілон Маск повідомив про плани з будівництва заводу в Європі. Придбаний нещодавно завод Grohmann Engineering цілком може стати майданчиком для будівництва нового виробництва.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції