Tesla майже наздогнала за вартістю світового автогіганта номер один

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ілону Маску світить "премія" у $346 млн.

Вартість компанії Tesla вперше в історії перевищила $100 млрд, а ціна акцій бренду встановила рекорд $555 за штуку.

Нова позначка капіталізації бренду була зафіксована 21 січня на торгах, пише Bloomberg.

Видання зазначає, що наразі вартість Tesla майже порівнялася з Volkswagen AG з капіталізацією у $100,6 млрд. При цьому американська марка продала за минулий рік близько 370 тисяч авто, а німецький концерн – близько 10 млн машин.

Ціни на акції компанії виросли більш ніж удвічі після її заяви про високий прибуток у третьому кварталі 2019 року і оголошення про відкриття заводу у Китаї.

Також повідомляється, що, якщо вартість компанії протримається на цій позначці кілька місяців, то гендиректор Tesla Ілон Маск може отримати перший транш у розмірі $346 млн.

Річ у тім, що 2018 року він відмовився від стандартної зарплати на користь виплат за досягнення певних показників. Опційний план передбачає виплату 12 траншів у розмірі 1% від кількості акцій Tesla. Умовою для виплати першого траншу є досягнення $100 млрд ринкової капіталізації.

Нагадаємо, що продажі Tesla Model 3 втричі випередили найближчого конкурента. Американська марка очолила ринок електрокарів.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції