Tesla Model 3 підтвердила свій статус безпечного автомобіля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар отримав п'ятибальну оцінку у всіх краш-тестах NHTSA.

Американська Національна адміністрація з безпеки руху (NHTSA) опублікувала результати тестування Tesla Model 3. Електрокар отримав найвищу оцінку за всіма типами аварій. Про це повідомляє The Drive.

Гучний електрокар піддали фронтальному зіткненю на швидкості 56 км/год, бічний удар на швидкості 61 км/год, вплив збоку і випробування на перекидання. Кожне з них Model 3 пройшов на відмінно.

Tesla Model 3, краш-тест
thedrive

Крім того, організація зазначила, що в Tesla Model 3 встановлені всі чотири рекомендовані стандарти безпеки: попередження фронтального зіткнення, активне гальмування, аварійне гальмування і попередження про виїзд зі смуги руху.

Tesla Model 3, краш-тест
thedrive

Раніше NHTSA тестировало два інших електрокара компанії Tesla Model S і Tesla Model X, поставивши їм відмінні бали. А ось Інститут страхування безпеки дорожнього руху (IIHS) провів власні випробування і зруйнував міф про відмінну безпеку Model S. Виробник при цьому засудив методи тестування IIHS, хоча пізніше хвалив їх за проведені випробування з Model X.

Нагадаємо, що одне відоме видання опублікувало провальний тест електрокара Model 3. У відповідь Ілон Маск створив сайт з рейтингом тест-драйвів, що проводяться різними журналістами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції