Tesla обігнала за вартістю Volkswagen і BMW разом узяті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акції американського бренду злетіли до $780 за штуку.

Компанія Tesla досягла вартістю $140 млрд і перевищила ринкову капіталізацію Volkswagen і BMW разом узятих.

Акції американської марки досягли рекордної вартості $780 за штуку, пише TeslaRati.

Рекорд ще більше вражає на тлі того, що Tesla тільки недавно зрівнялася з вартістю з Volkswagen, який оцінюють в $90,7 млрд. При цьому американська марка продала за минулий рік близько 370 тисяч авто, а німецький концерн – близько 10 млн машин.

Вартість компанії BMW зараз оцінюють у $46 млрд.

При цьому аналітики зазначають, що до 2024 року вартість однієї акції Tesla може зрости $7-15 тисяч за штуку. Зазначається, що успіх американського бренду криється в десятирічному інвестуванні у галузь електрокарів. Як наслідок бренд вже має безліч напрацювань, коли інші компанії тільки починають розвивати свій електричний модельний ряд.

Нагадаємо, що Ілон Маск анонсував запуск далекобійних Tesla Model S. Електрокари отримають запас ходу у 640 км

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції