В Європі ціни на Tesla Model 3 перевалили за 50 тисяч євро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За нафаршировану модель доведеться заплатити ще більше.

Електрокари Tesla Model 3 остаточно дебютували на європейському авторинку. Уже навіть відома ціна на "бюджетну модель", але наразі вона більш ніж удвічі відрізняється від обіцяної у 25 тисяч євро.

Так, найдешевша Model 3 продається у Франції за 53,5 тисячі євро, пише AutoEvolution.

Варто зазначити, що у інших країнах Європи ціни на автівку ще вищі. У Фінляндії Model 3 коштує від 60,5 тисячі до 71,7 тисячі євро. У Німеччині середні ціни – від 55,4 тисячі до орієнтовно 70 тисяч євро. Таку суму шанувальникам Tesla доведеться віддати за Model 3 у базовій комплектації Long Range Battery.

Початкова версія розганяється до першої сотні за 4,8 секунди і має максимальну швидкість 233 км. При цьому, на однму заряді вона проїздить до 360 кілометрів.

Топова Performance versions відрізняється тим, що розганяється до сотні за 3,5 секунд і розвиває максимальну швидкість 250 км/год. Але заряджена версія проїздить на одному заряді на 30 кілометрів менше – до 330 кілометрів.

Крім того, щоб отримати 19-дюймові колеса, треба доплатити 1600 євро, чорно-білий інтер’єр – 1050 євро, “просунутий” автопілот – 5 300 євро.

Нагадаємо, що суббренд Volvo вперше показав тізер конкурента Tesla Model 3. Електрокар Polestar 2 ймовірно стане фастбеком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції