Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla підозрюють у використанні заборонених речовин у батареях

Компанія постачальник акумуляторів Panasonic Corp виявила в партії батарей присутність кубинського кобальту.

В Америці існує заборона на використання продукції з Куби вже протягом 50 років, ще з часів Фіделя Кастро. Але компанія Panasonic Corp. виявила, що канадський постачальник кобальту Sherritt International Corp, що вони застосовують у батареях для електрокарів Tesla, видобуває продукт на Кубі. Вони відмовилися від співпраці з цим виробником, але відзначили, що постачали батареї з кубинським кобальтом виробнику електрокарів з лютого цього року.

Компанія Panasonic звернулася до уряду США, щоб провести розслідування, але влада відмовилися коментувати ситуацію. Про це повідомляє Reuters.

У свою чергу в Tesla теж проігнорували питання, зазначивши тільки, що в перспективі вони прагнуть повністю відмовитись від використання кобальту в конструкції батарей.

Видання зазначає, що Panasonic також використовує кобальтовую хімію компанії Sumitomo Metal Mining Co Ltd, яка виробляє більшу частину своїх матеріалів на Філіппінах. І саме вони постачали більшу частину кобальту, який використовувався для створення батарей в Tesla Model S і Tesla Model X. Проте точна цифра не відома.

Нагадаємо, що ціна на електрокарів Tesla буде поступово підвищуватися для покупців, адже виробник перетнув межу по кількості проданих электроаров в рік, що тягне за собою скасування урядових субсидій.

Вибір редакції