Tesla побила рекорд Porsche Taycan на Нюрбургринзі – свідок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кілька прототипів Model S у різній комплектації тестують на німецькій трасі.

Новий прототип Tesla Model S побив рекорд електрокара Porsche Taycan на перегоновій трасі Нюрбургринг.

Фактичних підтверджень цього поки що немає, але про це пише видання Electrek з посиланням на свідків.

Такий резонанс рекорди цих авто викликають серед іншого через те, що одразу після виходу Taycan Ілон Маск заявив, що Model S, як і раніше залишається найбільш ефективним електрокаром. Тим не менш Porsche вивела свою першу електричну машину на відому німецьку трасу і встановила новий рекорд серед чотирьохдверних серійних авто.

У відповідь на це Маск повідомив, що Model S зможе побити рекорд Taycan і відправив кілька електрокарів на Нюрбургринг. На трек повинні були випустити Model S з новою силовою установкою Plaid powertrain на три мотора і поліпшеним прототипним шасі.

Маск також сказав, що у Tesla є новий 7-місний прототип Model S на перегоновій трасі, і схоже, що на трекових випробуваннях може бути просто тестування нових версій Tesla замість того, щоб бити рекорди Porsche Taycan.

Разом з тим у Tesla все ж хочуть побити рекорд німецького седана, і незалежний спостерігач повідомляє, що Model S пройшла коло за 7:23. Якщо це підтвердиться, то американській марці все ж вдасться побити рекорд Taycan, який пройшов Нюрбургрінг за 7:42 хвилини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції