Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Tesla почалась ера прибуткового виробництва, від чого виграли навіть покупці

Компанія розраховує ще більше пожвавити виробництво.

Компанія Tesla почала виробляти 5 тисяч електрокарів Model 3 щотижня, що ознаменувало старт прибуткового виробництва. Тепер у концерна ще амбіційніші плани: випускати із конвеєра 6 тисяч авто за тиждень. Компанія навіть почала самостійно доставляти Model 3 просто додому покупцям.

Про це повідомляє CNBC із посиланням на прес-службу Tesla.

У другому кварталі 2018 року компанія Ілона Маска випустила понад 53 тисячі електрокарів, із яких 22 тисячі Model S та Model X, а також 18,5 тисяч Model 3, на загальну кількість близько чотирьох тисяч замовлень.

При цьому у компанії планують ще більше пришвидшити виробництво. Досягти покращень розраховують не обладнанням нових ліній та розширенням, а виключно за рахунок оптимізації роботи наявних потужностей.

Прес-служба Tesla повідомляє, що валовий прибуток Model 3 "вийшов більш позитивним у другому кварталі" та зросте приблизно на 15% у наступному кварталі. Разом з тим, виробництво  Model 3 у першому кварталі було збитковим.

Варто додати, що Tesla ще не продає базову Model 3, яку вона обіцяла продати за 35 тисяч доларів. До цього часу продавалися набагато дорожчі варіанти, включаючи версії, вартістю 49 тисяч доларів та 78 тисяч доларів.

Крім того, у Tesla розповіли про нову ініціативу: компанія доставляє у Америці власні електрокари Model 3 передплатникам просто додому. Ілон Маск відзначив, що цей новий спосіб доставки автомобілів надзвичайно зручний і що транспортні засоби, навіть якщо вони транспортуються без звичайної пластикової упаковки, будуть доставлені їх новим власникам у первозданному стані.

Маск довів це, доставивши самотужки екектрокар деяким його новим власникам.

Нагадаємо, що Tesla веде переговори про будівництво заводу у Європі. Американська компанія всерйоз планує відкрити завод на території Німеччини.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції