Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla претендує на звання лідера продажів серед преміальних автомобілів

Виробник електрокарів б'є рекорди продажів у порівнянні з іншими брендами.

Американський виробник електрокарів на місцевому ринку в третьому кварталі 2018 року майже випередив за кількістю продажів лідируючі бренди. Так компанія змогла реалізувати у США 69 625 авто і 83 000 по всьому світу. Про це повідомляє портал HevCars.

Незмінний лідер продажів преміального сегменту Mercedes-Benz має показники в 66 542 реалізованих легкових автомобіля за останні три місяці. Опустившись вниз і випустивши вперед Tesla, він все ж став третім, адже в цей раз всіх своїх конкурентів обійшли колеги з BMW з кількістю проданих автомобілів 71 679 штук.

Тим не менш, обидва німецьких бренда рахують кількість автомобілів з ДВС, і електрокарів у сумі. Виходить, що в сегменті електричних транспортних засобів у Tesla на ринку Америки немає конкурентів. А за четвертий квартал цього року вона цілком може обігнати обох представників преміум-сегменту.

Нагадаємо, що Tesla випустила оновлення програмного забезпечення для всіх своїх моделей. Воно дозволяє автомобілю максимально задіяти всі технології, присутні в різних моделях.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції