Tesla збільшила ємність акумуляторів застарілих Model S, щоб врятувати власників від урагану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власники застарілих Model S отримали дозвіл безкоштовно користуватись мережею зарядок компанії.

У Каліфорнії Tesla безкоштовно збільшила ємність акумуляторів застарілих Model S. Крім того власники цих електрокарів отримали вільний доступ до мережі зарядок Supercharging у регіоні.

Такий жест доброї волі пов'язаний із ураганом "Флоренс", який лютує поблизу узбережжя штату та загрожує безпеці місцевих жителів, пише The Drive.

Ємність акумуляторів була розширена із стандартних 60 кВт-год та 70 кВт-год до максимально можливого об’єму саме на час стихійного лиха. Зазвичай додаткова частка недоступна для того, щоб батареї виходили з ладу якомога пізніше та довше тримала заряд.

Про це власники отримали повідомлення на свої електрокари.

"Ми сподіваємось, що це трохи заспокоїть вас та дозволить дістатись до безпечного місця. Надалі ми повідомим вас перед тим, як повернути авто до стандартної конфігурації у середині жовтня. Безпечні подорожі!", - було написано у сервісному повідомленні Tesla Model S.

Крім того, власники старіших моделей отримали дозвіл безкоштовно користуватись мережею Supercharging. Раніше це було дозволено лише власникам електрокарів із функцією швидкої підзарядки. Так, Model S, обладнана акумулятором потужністю 60 кВт, вимагала разового платежу в розмірі 2500 доларів, щоб розблокувати опцію від фабрики.

Нагадаємо, що користувач Tesla довів недосконалість автопілота. Американець зняв на відео свою поїздку на Model 3 при увімкненому автопілоті.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції