Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американській компанії виділили 300 га під європейську Gigafactory.

У Німеччині неподалік від Берліна почалася підготовка ділянки для будівництва заводу Tesla Gigafactory 4.

Фотографії з майбутнього будмайданчика опублікувала медіаслужба Associated Press.

Судячи з підписів до знімків, роботи ведуться у лісі у комуні Гренхайде. Перед будівництвом сапери перевіряють територію, бо тут могли залишитися міни часів Другої світової війни. Одразу за ними робітники і трактори зрізують дерева та безпосередньо розчищують територію під майбутню фабрику Tesla.

Раніше німецькі видання повідомляли, що фінальний дозвіл на будівництво Gigafactory 4 компанія отримала 9 січня. Тим не менше, через міни (американські авіаційні бомби) і лісисту місцевість Tesla поки що не зводить завод.

Також повідомляється, що загалом під підприємство виділено площу розміром у 300 га. Заявлена вартість ділянки – 40,9 млн євро.

Нагадаємо, що Tesla незабаром відкриє перші зарядки в Україні. Американська компанія встановить одразу три станції у різних куточках країни.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції