Tesla та Toyota можуть спільно розробити бюджетний електромобіль

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Tesla та Toyota можуть спільно розробити бюджетний електромобіль

Associated Press

Це вже не перша їхня співпраця.

Автомобільні гіганти Tesla та Toyota можуть спільно розробити доступний електромобіль.

Про це повідомляє Carscoops із посиланням на південнокорейські ЗМІ.

Зазначається, що ці компанії співпрацюватимуть над розробкою невеликої електричної платформи для позашляховиків. Toyota забезпечить платформу автомобіля, а Tesla поставить свою електронну платформу управління та програмне забезпечення.

Два виробники ще не коментували чутки, але якщо це виявиться правдою, то може з'явитися доступний електричний позашляховик вартістю лише 25 тисяч доларів.

Транспортний засіб, над яким вони будуть працювати, отримає провідне в галузі програмне забезпечення Tesla і поєднає його з надійністю, якою славиться Toyota. У підсумку дві компанії могли б мати дуже привабливий автомобіль.

Toyota вже оголосила про плани електрифікувати 40 відсотків своєї лінійки до 2025 року і 70 відсотків до 2030 року. Однак бренд не оголосив про повністю електричне майбутнє, замість цього взявши на себе зобов'язання виробляти штекери в гібридах, повністю електричних авто та з водневими паливними елементами.

Раніше Toyota і Tesla вже працювали разом. У 2010 році японський виробник автомобілів придбав частку акцій Tesla у розмірі 50 мільйонів доларів і працював із тодішнім стартапом над розробкою електричного RAV4. Станом на липень 2016 року Toyota мала 1,43% акцій Tesla, але повністю продала цю частку в 2017 році.

Наступна публікація