Tesla відклала випуск своєї найочікуванішої новинки

Tesla відклала випуск своєї найочікуванішої новинки

TeslaRati

Її поява очікується на 2022 рік.

Компанія Tesla ухвалила рішення відтермінувати випуск електричного пікапа Cybertruck.

Про це повідомляє HotHardWare.

Високий попит на електричний кросовер Model Y і компактний седан Model 3 на тлі дефіциту напівпровідників для виробництва автомобілів змусили компанію Tesla відтермінувати деякі проєкти, до якого, власне, потрапив й Tesla Cybertruck.

Уся річ в тому, що через глобальний дефіцит напівпровідників, Tesla не може завершити перехід на осередки нового типу 4 680 (зараз компанія використовує осередку 2 170) у встановлені терміни і випустити достатню кількість акумуляторних батарей.

Окрім браку нових осередків 4 680, тут ситуація ще ускладнюється конструкцією кузова з бронелистів. Її досі не сертифікували, і як виробник має намір це зробити, невідомо. Справа в тому, що відсутність м'ятих зон на машині в разі ДТП призведе до величезних перевантажень і жодні подушки безпеки пасажирам і водієві не допоможуть. Чи зможе компанія реалізувати плани в наступному році - покаже час.

У березні Маск пообіцяв, що оновлена ​​версія Cybertruck з'явиться у другому кварталі 2021 року. Він також пообіцяв, що команда була зосереджена на його виробництві, яке відбуватиметься на заводі у Техасі.

Очікується, що електрокар буде пропонуватися у трьох комплектаціях. Найдорожчою буде тримоторна. Вона буде здатна досягти швидкості 60 км/год за 2,9 секунди, мати 804 км пробігу на одному заряді і коштувати від 69 900 доларів. Ціна версії з подвійним двигуном може починатися від 49 тисячі доларів і отримає 482 км пробігу, тоді як з одним мотором модель пройде більше 400 км і буде коштувати від 39 900 доларів.

Раніше розповідалося про те, що Tesla відклала запуск у виробництво електричної вантажівки Semi.

Наступна публікація