Tesla відкликає 15 тисяч електрокарів через небезпечний дефект

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водії можуть втрачати контроль над авто.

Компанія Tesla відкликає 15 тисяч електричних кросоверів Model X через дефект, який може призвести до втрати контролю над кермом.

Про це повідомляє Національне управління безпекою руху на трасах США (NHTSA) і Мінтранс Канади.

У публікації говориться, що під відкликання потрапляють 14,2 тисячі авто в Америці і 843 у Канаді, які були випущені до середини жовтня 2016 року.

У деяких з цих електрокарів алюмінієві болти, що скріплюють гідропідсилювач керма з корпусом редуктора, можуть ламатися або піддаватися корозії. Як наслідок може загубитися контроль над гідропідсилювачем керма, і водій не зможе керувати авто.

Такий дефект може призвести до аварій, якщо він проявиться на дорозі, особливо в критичній ситуації.

У Мінтрансі Канади заявили, що Tesla замінить підвісні болти і за необхідності змінить рульовий механізм. Те ж саме чекає власників електрокарів в Америці.

Раніше згадувалося, що Tesla видаляє автопілот з уживаних електрокарів. В Америці дилер розповів про неприємних випадках оновлення програмного забезпечення.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції