Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla збирає з клієнтів другу частину передплати за Model 3

Всі клієнти були запрошені для вибору комплектації та сплати ще 2,5 тисяч доларів.

Покупці, які внесли передплату за автомобілі Model 3 повинні знову сплатити суму в розмірі 2 500 доларів і вибрати опції для свого електрокара, випуск якого наближається.

Така поведінка компанії викликала неоднозначну реакцію у аналітиків і критиків. Вони вважають, що збір коштів може бути просто заходом щодо поповнення бюджету перед здачею звіту за другий квартал цього року. А також, що автомобілі отримають лише ті, хто сплатив новий внесок.

Представник компанії сказав, що Tesla завжди вимагала вносити депозит на цьому етапі для всіх своїх моделей за попереднім замовленням, включаючи Model S і Model X. Адже компанія будує автомобілі по специфікаціям клієнтів і сума враховується при остаточному розрахунку.

За даними Bloomberg, Tesla наростила виробництво до 3 400 одиниць в тиждень, але не досягла своєї обіцяної позначки 5 000 електромобілів в тиждень. На заводі була запущена ще одна виробнича лінія, яка дозволила приступити до випуску повнопривідної версії Model 3 і наростити обсяги. Але цікаво, що випуск бюджетної версії моделі за 35 тисяч євро поки не почався.

Ілон Маск зазначає, що завод в Неваді стане найбільшим виробничим об'єктом з великомасштабними розробками. Про це він повідомив в рамках щорічних зборів акціонерів компанії.

Musk планує збільшити кількість заводів по всьому світу для задоволення зростаючого попиту на неамериканських ринках. Наступний Gigafactory майже напевно буде створено у Шанхаї, Китай. Європейський завод планується відкривати в Німеччині.

Нагадаємо, що нещодавно Ілон Маск оголосив, що виявив порушника, який зливав конфіденційну інформацію виробника в ЗМІ. І зараз звільнений співробітник намагається відстояти свої інтереси.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції