Tesla зробила безкоштовною зарядку для преміальних електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові Model S і Model X зросли у ціні, але отримали можливість безкоштовно заряджатися.

Покупцям нових преміальних електрокарів Tesla Model S і Model X надаватимуть безкоштовний довічний доступ до зарядних станцій Supercharger.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Tesla в Twitter.

Варто зазначити, що така акція вже діяла під час продажу дорожчих версій автомобілів американської марки, але була ліквідована Ілоном Маском. Тоді він заявив, що "це потрібно було закінчити ще раніше".

Тим не менше після виходу на ринок Tesla Model 3 у світі різко знизився інтерес до флагманським моделям. Так, з 95 тисяч доставлених авто 77,5 тисячі – бюджетні седани. В той же час сумарні продажі Model S і Model X склали 17,6 тисячі.

Така тенденція, ймовірно, спонукала американську компанію відновити акцію, щоб поліпшити критично низькі продажі дорогих електрокарів.

Разом з пропозицією безкоштовних зарядок в Tesla заздалегідь підняли ціни Model S і Model X, а також змінили стандартний діапазон для обох авто. Так, в Німеччині ціна на седан підросла від $78 тисяч до $86 тисяч. В інших європейських країнах ціна стала ще вищою.

Тобто залишається тільки здогадуватися, чи допоможе довічна "безкоштовна" зарядка наростити продажі Model S і Model X.

Раніше згадувалося, що в додатку Tesla з'явилися нові важливі функції. Власники електрокарів можуть викликати допомога на дорозі через додаток.

Залиште свій коментар

Вибір редакції