Thomas отримала найбільше замовлення на шкільні електробуси в Америці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія повинна поставити 50 транспортних засобів у рамках першого етапу замовлення.

Американська компанія Thomas отримала найбільше у США замовлення на електричні шкільні автобуси.

Виробник повинен поставити одразу 50 електробусів, пише InsideEVs.

За попередніми даними, це тільки перша фаза замовлення, яка у перспективі може бути розширена. Транспорт буде доставлений у школи штату Вірджинія, а замовником виступає підприємство Dominion Energy.

Компанія Thomas поставить електробуси моделі Saf-T-Liner C2 Jouley, оснащені акумулятором 220 кВт-год. Вони можуть проїхати приблизно 216 км без підзарядки. Крім того, транспорт обладнаний надсучасною швидкісною зарядкою з функцією реверсу. Тобто батареї можуть направляти електрику до мережі.

"Thomas - єдиний виробник шкільних автобусів, що пропонує архітектуру швидкої зарядки постійного струму як стандартне обладнання. Jouley може заряджатися приблизно за три години за допомогою швидкої зарядки постійного струму потужністю 60 кВт і може подавати електроенергію назад до електромережі, використовуючи технологію V2G", - передає видання слова представників компанії.

Також повідомляється, що на другому етапі електрифікації автобусів у Вірджинії у період 2021-2025 років будуть введені додаткові 1005 автобусів, що знову стане одним з найбільших проєктів у США.

Раніше згадувалося, що BYD отримав найбільше в Європі замовлення на електробуси. Нідерландський перевізник замовив 259 автобусів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції