Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп вмовляє автовиробників заощадити на електромобілях

У Білому Домі не відмовляються від можливості перегляду стандартів викидів і відстрочки в обмеженнях.

Міністерство транспорту і навколишнього середовища США запропонувало перенести пороги обмеження споживання палива і рівня викидів до 2020 року на 2026 рік. І президент США Дональд Трамп всерйоз планує скасувати жорсткі стандарти, які були введені його попередником.

На думку уряду, цей крок дозволить збільшити до 2030 року споживання нафти в США приблизно на 500 тисяч барелів на день. У той же час автовиробникам не доведеться терміново інвестувати в розвиток електрифікації, і вони зможуть заощадити близько 320 мільярдів доларів.

Найбільшим гравцям ринку General Motors, Ford і Fiat Chrysler повідомили, що вони заощадять близько 60 мільярдів доларів на витратах. Крім того, буде скасовано і штрафні санкції за невідповідність стандартам, а це 3 млрд доларів.

За прийнятими Обамою стандартами, споживання палива легкими комерційними автомобілями і автомобілями має знизитися до 4,3 літрів на сто кілометрів до 2025 року. Порівняно з 2010 роком споживання скорочується наполовину.

Джеффрі А.Розен, колишній чиновник адміністрації Джорджа У. Буша, продемонстрував особливу старанність до скасування федерального правила, отримав підтримку з боку Хейді Кінга, заступника адміністратора Національної служби безпеки дорожнього руху Департаменту транспорту. Вони підтвердили аналіз, який показує що пропозиція Трампа врятує життя в автомобільних аваріях. Дослідження показали, що правила Обами призведуть до 12 000 жертв в дорожньо-транспортних пригодах.

Головним чином чиновники наполягають на тому, що більш економічні автомобілі зроблено з більш легких матеріалів і, отже, не взмозі надійно захищати пасажирів у разі аварії. Однак вчені і споживачі знають, що легкі матеріали, такі як алюміній, можуть бути такими ж міцними, як сталь. Крім того, установка подушок безпеки по всьому кузову в інтер'єрах автомобілів допомагає тримати пасажирів в безпеці навіть у найменш дорогих сучасних автомобілях.

Очікується, що ця пропозиція ще більше посилить напруженість між 17 штатами і Білим домом. Вони разом з Каліфорнією виступили за те, щоб зберегти жорсткі стандарти. У травні влада штатів через генерального прокурора Каліфорнії Ксавьє Беера подали позов проти уряду. Сам же прокурор сказав, що буде використовувати всі законні засоби для захисту встановлених стандартів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції