Три чверті молоді Англії готові купувати електрокари. Чим вони пояснюють свій вибір

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Британці турбуються про екологію і про економію грошей на пальному.

В Англії понад половину людей готова придбати електрокар за доступну ціну, а серед молоді країни цей показник підскакує аж до 73%.

Про це свідчить дослідження аналітичної компанії YouGov.

Більшість респондентів пояснили свій вибір тим, що авто на електриці не забруднює навколишнє середовище. Так відповіли 84% опитаних. Другою причиною називають "економію грошей на пальному" і вона актуальна для 69%, а ще 54% називають однією із причин – майбутні тенденції.

Згідно з опитуванням, жінки частіше розглядають можливість купівлі електромобіля, тому що "вони екологічні" (92%), ніж чоловіки (78%). Чоловіки, з іншого боку, частіше розглядають можливість купівлі електромобіля через "передові технології" (32%), ніж жінки (14%).

Більшість респондентів (81%) заявили, що вони будуть стурбовані рівнем заряду батареї і діапазоном під час купівлі електромобіля. Іншими проблемами були "знайти місце для зарядки автомобіля" (74%), "час, необхідний для зарядки" (66%) і "ціна покупки автомобіля" (64%).

Лондонці найменше стурбовані пошуком місця для зарядки автомобіля" (62%), тоді як респонденти у Шотландії найбільше стурбовані (83%).

В опитуванні взяло участь понад дві тисячі британців, з яких 1,5 тисячі були позначені, як звичайні водії.

Раніше згадувалося, що в Англії зарядки для електрокарів обігнали за кількістю автозаправки. Станцій для екомобілів майже на тисячу більше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції