Туреччина і Volkswagen домовляються про новий гігантський завод

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підприємство повинно випускати близько 300 тисяч VW Passat і Skoda Superb щорічно.

Концерн Volkswagen Group планує побудувати новий завод у Туреччині, на якому будуть вироблятись останні моделі VW Passat і Skoda Superb.

Будівництво має розпочатися 2022 року, пише AutomotiveNews.

У повідомленні йдеться, що завод на максимальній потужності повинен виробляти близько 300 тисяч авто на рік на суму близько $1,09 млрд. За попередніми даними, тут працюватиме близько чотирьох тисяч співробітників. При цьому розміри вкладень Volkswagen поки що не оголошують, бо ще ведуться переговори.

Виробництво седанів Passat сюди перенесуть з німецького міста Емден. Там своєю чергою буде налагоджено виробництво електрокарів концерну. Також підприємство у Туреччині має посилити присутність марки Skoda у регіоні.

Завод буде розташований у Манісі, за 40 км на північний схід від Ізміра на західному узбережжі Туреччини.

Згідно з документом компанії, Volkswagen вибрала Туреччину для заводу через розташування, "позитивні макроекономічні умови" і величезну кількість жителів, які ще не мають машин. Вважається, що у країні відносно низька щільність автомобілів – близько 150 одиниць на тисячу жителів, а також кваліфікована робоча сила і добре розвинена структура постачальників.

Крім того, завод буде служити експортним центром для Східної Європи, включаючи Росію та Близький Схід.

Раніше згадувалося, що Toyota візьметься за агресивний випуск водневих авто. Нові моделі японська марка буде розробляти спільно з китайськими автобрендами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції