Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турок заробив дев'ять мільйонів доларів на продажі одного автомобіля

Представляючись автодилером, шахрай продавав один і той же автомобіль сотні людей.

Шахрайство з продажем автомобілів нерідко отримує мільйонні масштаби, але інцидент в Туреччині показав наскільки довірливими можуть бути люди. Турок зміг обдурити понад 80 осіб продаючи один і той же автомобіль за зниженою ціною.

Хитрун розповідав, що він автодилер і продає партію автомобілів, конфіскованих урядом і викуплених ним на аукціоні. Він показував фотографії Fiat Tipo в одному кольорі всім і пропонував автомобіль за ціною в 4 932 доларів США, що значно нижче їх ринкової вартості.

Fiat Tipo
carscoops.com

Як повідомляє Hurriyet Daily News, низькі ціни залучили багато покупців. Точні обставини отримання грошей і які саме обіцянки він давав покупцям залишаються неясними. Але один з них повідомив, що йому було показано фотографії автомобіля, а потім він заплатив дилеру-брехуневі 197 280 доларів за 23 автомобіля. Постраждалий стверджує, що після цього шахрай затих на десять місяців. І тільки потім з'ясувалося, що турок показував один і той же автомобіль незліченній кількості людей, яких так само просив сплатити вартість заздалегідь.

Видання повідомляє, що процес тривав досить довго, оскільки шахрай зумів втекти з сумою в 9,8 мільйонів доларів.

Поліція спіймала злодія і тепер його чекає суд і тюремне ув'язнення. На жаль, жертв може бути ще більше, оскільки ще не всі звернулися зі скаргою.

Зазначимо, що в Канаді жінка переплутала Nissan з Infiniti і їздила два тижні на чужому автомобілі не помітивши цього.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції