Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Модель складається з більш ніж 500 деталей.

Компанія Mercedes-Benz випустить модель-конструктор свого тягача Actros GigaSpace з причепом для перевезення автомобілів.

Іграшкова вантажівка у вісімнадцять разів менше оригіналу, пише Jalopnik.

Модель від Mercedes-Benz складається з більш ніж 500 окремих компонентів. З них: 167 – цинк, 80 - пластик, 32 – пофарбований метал. Всі вони скріплюються 225 гвинтами. Платформи та вантажні апарелі мають навіть діркову структуру, як і справжні.

модель-конструктор Мерседес_3

Кабіна відкидається, тому власники вантажівки зможуть відкрити її, щоб перевірити двигун. Також у кабіні відкриваються обидві дверці і службова кришка. І, звичайно ж, підсвічується знак Mercedes-Benz у решітці радіатора.

Тягач з напівпричепом мають довжину 113 сантиметрів і важать майже десять кілограмів.

На прес-фото від Mercedes-Benz вантажівки зображений з моделями від німецької марки, але покупці також зможуть поставити і інші іграшки. Серед таких може бути спорткар Chevrolet Corvette з Lego, іграшкова Maserati з дерева, модель гіперкара Bugatti Chiron, а також міні-копія Porsche 911.

модель-конструктор Мерседес_1

Раніше згадувалося, що масштабну збірку пікапа Chevrolet з Lego зняли на відео. Автомобіль з конструктора має висоту 1,8 метра, довжину 6 метрів і ширину 2,43 метра. Його вага становить приблизно 1,5 тисячі кілограм. Кожна цеглинка для будівництва авто була відібрана вручну.

ВідеоПерший у світі автомобіль та його винахідник

29 січня - історична дата для автомобільної історії світу. Саме в цей день 1886 року легендарний німецький інженер Карл Бенц отримав свій головний патент на так званий патентований автомобіль Бенца - перше у світі авто. Та з ним пов'язаний не лише початок історії великої автоіндустрії. 

Перший у світі автомобіль та його винахідник

Залиште свій коментар

Вибір редакції