Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусії планують відмовити водіям в придбанні авто за готівку

Покупцям буде запропоновано тільки безготівковий розрахунок.

Постанову про заборону розрахунку при придбанні автомобіля готівкою планують ухвалити у Белорусії. Відповідний документ був розроблений Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі та винесено на громадське обговорення, передає abw.by.

Таку пропозицію викликали резонансні кримінальні справи. Нещодавно співробітників "АвтоКомпаніСевен" визнали винними в обмані сотень покупців. Шахраї продавали машини, але гроші їхнім колишнім власникам не повертали. Засновника компанії засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За повідомленнями МВС, ще одним приводом стало те, що почастішав метод продажу крадених автомобілів за фальшивими документами.

Переказ грошей в безготівковий розрахунок дозволить контролювати перехід грошей від одних осіб до інших і відстежувати шахраїв при розкритті будь-якої схеми.

Нагадаємо, що Верховна Рада розгляне можливість внесення змін у Кримінальний кодекс", за яким планується присудити відповідальність для злодіїв і крадіїв автомобілів, які використовують для злому електронні пристосування.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції