У електрокари Saab вкладе $930 млн скандальний китайський інвестор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокари випускаються під шведським брендом NEVS.

Моделі збанкрутілої Saab відроджують в електриці, але вже під брендом шведської марки NEVS. У створення електрокарів вкладеться китайський акціонер, який розірвав контракт з "вбивцею Tesla" Faraday Future через суд.

Так, інвестор Evergrande Health виділить на розвиток марки $930 млн і отримає контроль над 51% її акцій, пише GreenCarReports.

Автокомпанія NEVS має 500 співробітників у своєму науково-дослідному центрі електромобілів у Швеції, а також на виробничих базах у Тролльхеттані, Швеція і Тяньцзіні, Китай. Заводи марки будують електричні 9-3s, на базі аналогічної бензинової моделі Saab, для китайського ринку.

Варто відзначити, що тепер NEVS, за рахунок китайських інвестицій, обладнає ще один завод в Шанхаї. Повідомляється, що спочатку підприємство будувалося для стартапу Faraday Future, але інвестори Evergrande Health залишили його за собою після розриву домовленостей.

Наразі, NEVS є одним з 10 китайських автовиробників, які мають дозволи на масове виробництво у Китаї, і є одним з основних постачальників авто для китайського таксі-сервісу Didi.

Крім електрокарів NEVS 9-3s у компанії є ще дві моделі, які повністю готові для серійного виробництва. Ймовірно, на обладнання потужностей для їх створення і підуть гроші китайського інвестора.

Saab
Associated Press
Остання модель Saab 9-3 Aero, яку компанія випустила вже у складі NEVS

Нагадаємо, що Ford і Volkswagen розповіли про спільне створення електрокарів і безпілотників. Компанії повністю розсекретили плани масштабного співробітництва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції