У GM розповіли про останні тести безпілотників концерну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самохідні авто ламаються навіть під час презентацій перед акціонерами.

Безпілотники General Motors мають безліч глюків і проблеми з безпекою, незважаючи на $19 млрд інвестицій у технологію Cruise.

Про це йдеться в новому звіті видання The Information.

Судячи з повідомлення, навіть для тестових авто прототипи GM занадто часто ламаються і "аварійним водіям" постійно доводиться брати управління у свої руки під час тестів у Сан-Франциско.

Так, під час однієї з презентацій глава Honda Такахіро Хачиго (він є одним з інвесторів проекту Cruise) сів проїхатись у салоні безпілотника. Приблизно через 20 хвилин електроніка авто вимкнулася, і водій нічого не міг зробити. Більш того, навіть перезапуск системи не приніс результатів і Хачиго згодом повезли на іншій машині.

Такі інциденти підштовхують General Motors відкладати запуск своїх самохідних авто і таксі-сервісу Robotaxi на їх базі. Вперше його повинні були запустити 2018-го, але дату вже двічі переносили.

Крім відключень електроніки безпілотники можуть не реагувати на навколишній транспорт або навпаки раптово гальмувати, а також ігнорувати рульове управління реального водія.

Загалом на 24 години випробувань безпілотників General Motors припадає близько двох аварій або якихось інцидентів. Тобто технологія, незважаючи на масштабні вкладення, все ж вимагає значних доопрацювань.

Варто відзначити, що в Естонії запустили перший безпілотний автобус. Цікаво, що його створили місцеві студенти-інженери і, ймовірно, витратили на самохідне авто значно менше грошей.

ВідеоУ Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Безпілотні автобуси - це геть не фантастика, довели ділом студенти Таллінського технологічного університету. Дослідний зразок такого буса вже розвозить тамтешніх студентів, щоправда, поки лише студмістечком. Але молоді й амбітні вчені сподіваються, що вже незабаром така техніка курсуватиме вулицями всіх міст Естонії! Наш Дмитро Мороз, нагледівшись на те диво, переконує: такі автобуси цілком можуть помчати й автошляхами України!    

У Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Залиште свій коментар

Вибір редакції