Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Грузії інспектори почнуть навмисно пошкоджувати старі шини

У Грузії інспектори почнуть навмисно пошкоджувати старі шини

Власники авто не зможуть пройти техогляд, якщо приїдуть на старих колесах.

Від 1 квітня 2020 року у Грузії автомобілістам заборонять ставити на машини гуму, якій понад десять років.

Про це "Першому каналу" грузинського телебачення розповів керівник Служби наземного транспорту міністерства економіки та сталого розвитку країни Шалва Уріадмкопелі.

За його словами, автомобілі зі старими шинами не зможуть пройти техогляд, навіть якщо загальний технічний стан транспорту буде добрий. Більше того, інспектори центрів перевірки машин будуть пошкоджувати гуму навмисно, щоб попередити використання її на дорогах.

Хоча шини за правильного зберігання залишаються новенькими, вони все ж мають часові обмеження на використання. Експлуатація гуми старшої десяти років з дати виробництва категорично не рекомендується. Це актуально і щодо нових шин, які з якихось причин досить тривалий час зберігалися на складах.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, як приватні компанії проводитимуть техогляд авто. Машини будуть проходити перевірки під наглядом камер.

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Навіщо депутати планують повернути обов'язковий техогляд для всіх автомобілів? Які вимоги євробляхерів уряд планує задовольнити і коли їм озвучать остаточну формулу розмитнення? І на яких умовах планують передати вокзали в концесію? На ці та інші запитання відповідає міністр інфраструктури Владислав Криклій – в нашій студії.   

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Залиште свій коментар

Вибір редакції