Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові паркувальники вимагають плату за проїзд вулицею

За проїзд необхідно сплатити 10-50 гривень.

У Харкові зробили платним проїзд вулицею Різдв'яна, яка пролягає через Центральний ринок. Водіям перегороджують шлях шлагбаумами, а тих, хто відмовляється платити відправляють до адміністрації ринку.

Повідомлення про це з описом події виклав місцевий житель на сторінці у Facebook.

Уздовж вулиці Різдвяна організована приватна автостоянка і охочим проїхати через неї "транзитом" необхідно сплатити 10-50 гривень. Незадоволеним блокують автомобілі, відправляють до заступника начальника ринку.

Поліція, яка приїжджає на виклик, повідомляє, що "ви тут не перший, все їм платять, йдіть в адміністрацію і розбирайтеся".

"Тітка замначальник, інформує що у них на ринку "все приватна власність", включаючи їх приватну дорогу. З повагою ставлюся до власності і прошу показати документ, що підтверджує її слова. Документів немає. Вірніше, вони є, але не тут, а там - у фірмі яка їх "юридично супроводжує", - розповів водій.

Як результат, ніяких документів в адміністрації ринку не змогли показати, окрім прейскуранта з цінами. Патрульна поліція, переконавшись, що харьківчанин не буде писати заяву, поїхала, так і не дочекавшись розв'язки конфлікту. А водієві, який розповів про подію, у адміністрації роздрукували "не фіскальний чек" на суму 10 гривень з припискою "в'їзд легкових автомобілів, причепів".

Нефискальный чек
www.facebook.com/Харків 1654

Деталі історії з'явилися на сторінці "Харків 1654" у Facebook.

Нам пишуть: Їхав вчора з пл. Конституції на Олексіївку. Вирішив об'їхати перекриту ділянку Клочківській через БлагБаз....

Опубліковано Харків 1654 Середа, 25 липня 2018 р.

Нагадаємо, що раніше чиновники розкрили деталі будівництва перших платних доріг в Україні. Закон про концесії розроблений виключно під Україну, з урахуванням місцевих особливостей.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції