У Кабміні встановили жорстке стеження за боржниками у разі реєстрації автомобілів

Особи, які присутні в списку "Єдиного реєстру боржників", не зможуть продавати або купувати автомобілі.

У Кабінеті міністрів України зобов'язали сервісні центри МВС перевіряти кожного на присутність в "Єдиному реєстрі боржників". Відповідну постанову було озвучено в середу 22 серпня в рамках засідання.

Зміни були внесені в "Порядок держреєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них ТЗ, мопедів". Про це повідомляє Інтерфакс.

У документі прописано, що в ході реєстрації/перереєстрації і зняття з обліку транспортного засобу уповноважені особи сервісного центру МВС будуть перевіряти відомості про власника в "Єдиному реєстрі боржників" і ставити відповідні відмітки в документації.

Враховуючи, що "Єдиний реєстр боржників" є частиною автоматизованої системи виконавчого провадження, то всі, хто вписаний в нього не мають право на відчуження майна. Щоб до нього потрапити необхідно мати заборгованості із сплати аліментів понад три місяці. Списки складаються в Міністерстві юстиції України.

Нагадаємо, що Аваков закликав депутатів посилити заходи покарання безвідповідальних водіїв. Відповідні законопроекти були направлені у Верховну Раду.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів