Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Казахстані водіям запропонували на ніч виймати акумулятори

У поліції попередили водіїв про часті крадіжки акумуляторних батарей в автомобілях.

У столиці Казахстану Комітет дорожньої поліції повідомляє про випадки крадіжки батарей для автомобілів. Про це пише Tengrinews.kz.

Як зазначає видання, буклети поліція розміщує під двірниками на лобовому склі. Там йдеться про те, що автомобілі варто обладнати сигналізаціями, паркувати машини біля камер спостереження і не залишати акумулятори на ніч у машині. Для більшої ймовірності виявлення вашої батареї її краще відзначити маркуванням.

Фото буклетів жителі Астани публікують в соціальній мережі Facebook.

брошура, полиция
tengrinews.kz

У прес-службі ДВД Астани повідомляють, що записки носять інформаційний характер і надаються жителям з метою превентивних заходів безпеки.

"Одним із частих об'єктів посягання крадіжок з автомашин є акумулятори, з початку року розкрито 62 крадіжки. За вчинення крадіжок затримано 12 злочинних груп. Спільно з іншими державними органами проводиться робота з контролю та взаємодії з власниками пунктів прийому металу, торгових точок щодо недопущення прийняття краденого металу", - пояснили у відомстві.

Нагадаємо, що в Україні почастішали крадіжки дисків автомобілів, але поки у поліції не радили забирати їх з собою на ніч.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції