Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У китайських таксі будуть стежити за пасажирами

Розмови під час поїздки в таксі будуть записуватися, щоб вирішувати спірні ситуації між водієм та пасажирами.

Найбільший в Китаї таксі-сервіс Didi Chuxing прийняв рішення записувати розмови на протязі всієї поїздки. Це дозволить поліції з'ясовувати, хто був призвідником конфлікту у разі скарг пасажирів або водія.

Тепер обидві сторони зможуть користуватися сервісом Didi Chuxing тільки після згоди записувати розмови, пише Psm7.

Записи будуть завантажуватися на сервери компанії у вигляді зашифрованих файлів. Система буде автоматично видаляти їх через 7 днів, якщо за цей час не надійде скарга. При цьому, ні водій, ні пасажири не будуть мати доступ до аудиофайлам. У той же час, їх будуть надавати поліції при відповідному запиті для вирішення спірних ситуацій.

Це один із заходів безпеки, введених за період тижневої призупинення послуг сервісу з 23:00 до 5:00. Інші заходи включають модернізацію вбудованої тривожної кнопки для безпосереднього зв'язку з поліцією і посилення попередніх перевірок водіїв з використанням моделі оцінки ризику, заснованої на великих даних та розпізнаванні осіб.

Раніше повідомлялося, що в Україні патрульні затримали п'яного пасажира, який викрав автомобіль таксиста. Так, поліція Бориспільській області спіймала порушника, який викинув таксиста з машини і втік на ній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції