Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Київавтодорі" спростували інформацію про руйнування мосту Патона

Фото опори, яка руйнується, поширювалось у мережах, але на ділі загрози не існує.

Відомство зупинило масове занепокоєння з приводу фотографій з руйнуванням оздоблювальних плит облицювання руслової опори, що з`явилися в соціальних мережах. Технічний стан мосту ім. Є.О. Патона перебуває в безпечному стані для учасників дорожнього руху. Про це повідомляє комунальна корпорація "Київавтодор" на сторінці у Facebook.

Вони зауважують, що у липні 2018 року відбулася спільна нарада представників Київської міської державної адміністрації та Національної академії наук України під головуванням Президента Національної академії наук Бориса Патона щодо стану та подальшої експлуатації мосту ім.Є.О.Патона. Найближчим часом буде оголошено початок процедури комплексного обстеження споруди, а надалі ухвалене рішення щодо виконання робіт з реконструкції або капітального ремонту мосту.

У засобах масової інформації та соціальних мережах поширюється інформація щодо технічного стану мосту ім. Є.О. Патона і...

Опубликовано Комунальна корпорація "Київавтодор" Пятница, 10 августа 2018 г.

Наразі на Патона проводяться балансоутримувальні процедури на постійній основі і міст утримується в експлуатаційному стані.

Раніше ми писали про те, що практично усі мостові споруди Києва знаходяться в аварійному стані і чекають на реконструкцію. Зараз проходять підготовчі роботи перед початком глобальної перебудови Шулявського мостового шляхопроводу.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції