Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У компанії Ford вигадали, як забезпечити велосипедистів сигналами повороту

У компанії розробили спеціальні куртки, які дозволять велосипедистам позначати свій маневр.

Концептуальна крутка оснащена спеціальними затискачами для підсвічування, які дозволяють подавати сигнали, коли велосипедист планує повертати. Спеціальні вбудовані стоп-сигнали починають мерехтіти, якщо їх володар сповільнюється, крім того, вона може подавати звукові сигнали і вібрувати. Більш того, вона підключається до телефону і приймає дзвінки, отримує повідомлення, а також сприймає голосові команди.

Розумна куртка зможе працювати і в якості навігатора, вібруючи на тій руці, в бік якої необхідно буде повертати. Навігація буде прокладати маршрут спеціально для велосипедистів, уникаючи жвавих трас і складних переїздів.

Задумка була здійснена креативною командою Ford Smart Mobility Innovation, заснованої в колишньому Olympic Park в Східному Лондоні, спільно з фахівцями з велоспорту Lumo і фахівцями з програмного забезпечення мобільності Tome. Вони придумали розумну куртку як прагнення створити гармонійну взаємодію між усіма користувачами доріг. І природно, команда була підібрана з пристрасних велосипедистів.

"Існує швидка зміна в мисленні, коли більше не потрібно зупинятися, щоб проконсультуватися з навігаційними додатками прямо на вашому телефоні, або турбуватися, якщо ви прямуєте загруженою або небезпечною дорожньою розв'язкою",- після випробувань повідомив Томпсон (Tom Thompson), керівник проекту для команди Ford Smart Mobility.

У компанії відзначили, що це важливий винахід, який дозволить велосипедистам не користуватися навушниками, які блокують інші важливі звуки під час дорожнього руху. Зараз ведуться роботи по оформленню патенту на нову розробку.

Нагадаємо, що нещодавно у компанії Ford розробили скло, яке дозволить сліпим бачити мінливий пейзаж під час поїздки на автомобілі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції