Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У компанії Ford звільняють керівників за непристойну поведінку

За цей рік це вже друге звільнення працівника, що очолює великий підрозділ компанії через непристойну поведінку.

У компанії не повідомляють, які саме проступки могли призвести до звільнення Пракаша Пателя, колишнього глобального директора з управління програмами. З джерел Automotive News стало відомо, що названою причиною стало "звинувачення у неналежній поведінці". Представник компанії тільки підтвердив, що Патель більше не працює в Ford.

Пракаш Патель був ентузіастом і приєднався до компанії в 2009 році в якості провідного менеджера по продукції Mustang. Він був великим фахівцем з особливостей цієї моделі. Він не тільки спрямовував і контролював останнім часом програму спорткара, але і займав посаду головного стратега у підрозділі Lincoln і був глобальним бізнес-менеджером Ford.

Ford Mustang
carscoops.com

Експерти відзначають, що звільнення Патела і Наїра говорить про зміни в корпоративній культурі компанії в Дірборні. І це може бути пов'язано з вступом на пост глави Джима Хакетта. Він продемонстрував свого часу гостре чуття на майбутнє концерну. Крім того, нова стратегія може включати створення ефективного робочого середовища, яке може спричинити і чистку серед керівників компанії.

Раніше ми повідомляли про те, що рлаву компанії Audi посадили під домашній арешт. Його звинуватили в причетності до шахрайства з вихлопами під час "Дизельгейта". У той час Руперт Штадлер був помічником екс-голови Volkswagen Фердинанда П'єха, який є частиною сім'ї Porsche, що володіє контрольним пакетом акцій Volkswagen Group.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції