У Mazda катастрофічно впали продажі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Японська марка наполовину врізала план з отримання прибутку.

За третій квартал 2019 року у компанії Mazda впали світові продажі, і вона отримала 214 млн євро прибутку, що на 13,5% менше за минулорічний показник.

Загалом оборот впав на 1,3% і склав 14,1 млрд, пише AutoWeek.

У повідомленні наголошується, що як наслідок японська марка була змушена серйозно переглянути свої плани на прибуток 2019 року. Так, очікуваний оборот в Mazda зменшили на 5,4%, а ось прибуток на цілих 45,5%. Компанія знижує план з отримання доходів до 498 млн євро замість 913 млн.

Разом з тим, в Європі у Mazda продажі йдуть вгору, і за останні півроку було продано на тисячу авто більше, ніж за той же період минулого року. В результаті загальна кількість проданих машин досягла 136 тисяч.

Тим не менш у всіх інших частинах світу, продажі знизилися, варіюючись від 4% в Японії до 24% у Китаї. У Північній Америці постачання знизилися на 20%.

За 2019 рік Mazda прагне до 1,5 млрд проданих авто, що збільшить оборот марки на 0,7% порівняно з минулим роком.

Нагадаємо, що автогіганти Fiat-Chrysler і Peugeot-Citroen домовилися про злиття. У повідомленні наголошується, що злиття концернів створить другого за величиною продавця машин в Європі, який зможе конкурувати з Volkswagen Group. Зараз сукупна ринкова вартість компаній становить близько 50 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції