У Мережі пофантазували, який би вигляд мав електромобіль ЗАЗ "Таврія"

У Мережі пофантазували, який би вигляд мав електромобіль ЗАЗ "Таврія"

facebook.com/ROMANPRIADKODESIGN

Він дуже схожий на одну з моделей Renault.

У Мережі показали, який би вигляд мав електромобіль ZAZ Tavria Nova.

Відповідні світлини цього автомобіля на своїй сторінці у Facebook показав дизайнер Роман Прядко.

Згідно із задумом, це - електричний хетчбек. Мабуть, автор надихнувся сучасними віяннями в автопромі і екологічною політикою ряду світових країн.

Електрокар "Таврія Нова" він бачить схожим на класичний ЗАЗ кінця 90-х років і відроджений Renault 5, концепт якого показали в січні цього року. Крім модного останнім часом ретродизайну, у французького хетчбека автор запозичив жовте забарвлення кузова, яке привертає увагу.

facebook.com/ROMANPRIADKODESIGN

На думку дизайнера, ця модель залишиться тридверним хетчбеком, але з більш плавними рисами, ніж у базової моделі. Корму електромобіля він прикрасив двома смугами світлодіодних ліхтарів, розділеними посередині чорної декоративної табличкою з написом "Tavria". Назва моделі прикрашає і дверні пороги. У задньому бампері - чорна пластикова вставка. До чорного пофарбовані колісні арки, окантовка скління і оригінальні колісні диски з жовтими акцентами в колір кузова.

На жаль, як, на думку автора, який вигляд буде мати передня частина кузова електричної Tavria Nova - залишилося загадкою. Але загалом такий автомобіль вийшов досить симпатичним.

Раніше Роман Прядко показав, який би вигляд мала "Таврія" в 2021 році.

Наступна публікація