Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Житлову частину автобудинка можна від'єднувати і спускати на воду.

У Мережі на відео показали кемпер з житловою капсулою-катером, який побудований на базі передньопривідного мінівена Ford Econoline.

Ролик з демонстрацією авто з'явився на YouTube-каналі Barcroft Cars.

Судячи з повідомлення, задня частина мінівена становить моторний човен з житловим простором, встановлений на колісну платформу. Передня і задня частина гармонійно поєднані між собою в одне ціле. Транспорт спускають на воду за допомогою лебідки. При цьому фургон залишається на суші, а катер відокремлюється і спускається на воду.

Всередині плавальної капсули автоавтобудинка є кухня з холодильником, плитою і мікрохвильовою піччю, кондиціонер, санвузол і дивани-ліжка.

Представлений автомобіль-катер був створений канадською компанією Highway Boaterhome Inc, яка випускала такий транспорт на базі Econoliner до 1996 року. Кемпер, який став героєм відео, був випущений саме останнього року.

Раніше в Мережі показали військовий будинок на колесах з розкішним салоном. Замість звичайних шин, будинок на колесах укомплектували 44-дюмовий колесами, які зазвичай ставлять на військовий транспорт. При цьому навіть якщо власник примудриться проколоти одне колесо, то ззаду є прибудована запаска. Вона кріпиться так високо, що для її спуску передбачена спеціальна лебідка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції